Sıkça Sorulan Sorular

Web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızdan herhangi biri aracılığıyla arayarak veya mesaj atarak hızlı ve kolay bir şekilde rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Firmamızdan ister aylık,haftalık,günlük,yarım günlük veya saatlik olarak ihtiyacınız doğrultusunda istediğiniz zaman dilimi için kiralama yapabilirsiniz.

Rezervasyon yaparken vereceğiniz adres doğrultusunda kiraladığınız araç ve sürücü sizi adresinizden alacaktır. yourwishtourism kapıdan kapıya hizmet vermektedir.

Rezervasyonda belirttiğiniz saatten en az üç saat öncesinde bize haber vermeniz bizler için yaşanan problemi minimuma indirme fırsatı tanıyacaktır. Ancak bulunduğunuz konumun uzaklık ve yakınlığına göre araç yola çıktıysa firmanın yaşadığı mağduriyeti ortadan kaldırmak adına ödeme tutarından asgari bir miktar kesinti yapılarak ücret iadesi yapılacaktır. Şehirler arası transferlerde durum bunun tam aksine olmaktadır. Örneğin; İzmir’den alınıp İstanbul’a gelmek istiyorsunuz, araç yola çıktı ve konumunuza ulaşmaya az bir süre kalmışken transferin iptal olduğunu belirttiniz. Sizler de takdir edersiniz ki böyle bir durumda elzem bir konu olmaksızın ücret iadesi söz konusu olamaz. Bu gibi durumlarda ücret iadesi olması için, araç İstanbul’dan yola çıkmadan, minimum 12 saat öncesinden haber verilmelidir.

Profesyonel çalışan birçok firma ödemeleri hizmet başlamadan önce almaktadır. Ancak yourwishtourism bu konuda ufak istisnalarda bulunmaktadır. Firmamızın öncelikli amacı olan müşteri memnuniyeti adına sizler için en uygun duruma uyum sağlamaktayız. Dilerseniz araç kapınıza gelince araca bindikten sonra havale-eft yapabilir,dilerseniz gün sonunda nakit olarak da yapabilirsiniz. Firmamız için söz konusu olamayacak olan tek durum, gün sonunda ödeme yapılmaması ve ödemenin başka bir gün yapılması teklif edilmesidir.

Bu gibi durumların dışında yourwishtourism, sizlere her türlü kolaylığı sunmayı amaçlayan bir VİP Araç Kiralama Firmasıdır.

Rezervasyon yaptığınız araçta kaza,lastik patlaması,arıza veya şoförün rahatsızlanması gibi problemlerin oluşması durumunda yourwistourism sizleri kesinlikle mağdur etmiyor. Problem anında bulunduğunuz konuma ve yaşadığınız probleme göre en hızlı çözüme ulaşarak yaşadığınız mağduriyeti gideriyoruz. Araç değişikliği gerektiren durumlarda ise ilk başta seçtiğiniz araca en yakın aracı göndermeye öncelik veriyoruz. Yoğunluk durumuna göre aynı koltuk rengi ve özelliklere sahip aracı temin edememe durumunda bile mağduriyetinizi minimumama indirebileceğimiz bir araç gönderiyoruz.

Vip Araç Kiralama Şirketi olan yourwishtourism, en iyi hizmeti eksiksiz sunmak için var gücüyle çalışıyor.

Kiralama yaptığınız araçlar Geniş bagaj hacmine sahip MERCEDES VİTO araçlardır. Edindiğimiz tecrübelere göre bu güne kadar araçlarımıza valiz sığmama durumuyla karşılaşmadık. Aşırı Valiz olması durumlarında ise aileler iki araç kiralamış ve diğer araçta sadece valizlerini taşıma gibi istisnai durumlar olmuştur. Gerekli durumlarda araçların arka kısmında bulunan ayarlı arka koltukları öne çekerek bagajı olduğundan daha geniş hacimli hale getiriyoruz. Bu gibi durumlarda aksilik veya vakit kaybı yaşanmaması için rezervasyon sırasında valizlerinizin görsellerini bizimle paylaşmanız çok daha sağlıklı bir sonuca ulaşmamızı sağlayacaktır.

Vip Araç Kiralama Şirketi olan yourwishtourism, sizler için her ayrıntıyı düşünmektedir.

Rezervasyon esnasında talepleriniz doğrultusunda sizlere günlük Km ve Saat üst limiti belirtilecektir. Belirtilen Km ve saat dışında bir ücret yansıtılması söz konusu değildir. Ekstra ücret yansımasına sebep olacak durumlar şunlardır;

Şehirdışı transferinde Osmangazi Köprüsü ve Ücretli Otoyollar,Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Kuzey Marmara Otoyolu, Avrasya Tüneli, İCA işletmesinde olan otoyollar, İDO arabalu Vapur ,Ücretli Otopark veya Vale gibi durumlar verilen ücrete dahil değildir. Bu gibi durumlar sadece sizlerin isteğine göre şekillenir ve anlaşılan ücrete eklenerek tahsil edilir. Transfer veya seyahat sırasındaki acele durumunuza göre güzergahı belirlemek sadece sizin kararınız olacaktır. Başta belirtilen Km ve Saat aşım durumlarında ise yine sizlere belirtilen aşım tarifesi üzerinden ekleme yapılacaktır. Kısacası sizin hesaplamanız ve bilginiz dışında ekstra bir ücret kesinlikle yansıtılmayacaktır.

15 Temmuz Şehitler Köprüsü ( Boğaziçi 1. Köprü ) ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ( 2. Köprü) ‘ lerinden gün içerisinde tek gidiş dönüş olması dışında 2 veya daha fazla gidiş dönüş olmadığı müddetçe de tarafınıza ekstra bir ödeme yansıtılması söz konusu değildir.

Vip Araç Kiralama Şirketi olan yourwishtourism, misafirlerin soru işaretleri olmaksızın hizmet almasını hedeflemektedir.

Gerek iş amaçlı, gerekse özel misafirleriniz için araçta bulunmasını istediğiniz atıştırmalık ve meşrubatları bizlerden talep etmeniz yeterli. Rezervasyon tarihinden minimum 12 saat öncesinde istediğiniz ikramlıkların listesini bizimle paylaşmanız durumunda sizler için temin edip araçta bulunduruyoruz. Misafirinize ikram etmek istediğiniz yiyecek, meşrubat ve alkollü içecekleri, dilerseniz içki kadehi ve çiçek de dahil sizler için temin edip araçta bulunduruyor ve tam istediğiniz ortamı size vakit kaybettirmeden sağlıyoruz. Alınan ikramlıklar fişleriyle beraber hizmet bedeline ek ücret olarak yansıtılacaktır. Siz değerli misafirlerimiz programını ayarlarken yourwishtourism vakit kaybına sebep olacak bu gibi durumlarda da taleplerinizi karşılıyor.

VİP Araç Kiralama Firması olan yourwistourism, sizlerin taleplerini eksiksiz yerine getirme ve en kaliteli hizmeti sunmayı öncelikli amaç edinmiştir.

Firmamızdan aldığınız hizmeti iptal etme hakkınız olduğu gibi hizmeti uzatmayı talep etmeniz de en doğal hakkınız. İş veya seyahat amaçlı Günlük Araç Kiralamalarınızda, programınızın uzaması durumunda, aynı araç ile devam edebilmeniz açısından, gün içinde veya sonunda bizlere bildirmeniz yeterli. İhtiyacınıza göre günlük, haftalık veya aylık olarak kiralama süresini uzatabilirsiniz.

Kiraladığınız araç, verdiğiniz talimatlar ve talep ettiğiniz hizmet doğrultusunda sizlere tüm gün uyum sağlayacaktır. VİP Araç Kiralama firması olan yourwishtourism ‘in araç şoförleri, tıpkı makam şoförünüz gibi tüm gün boyunca sizlere hizmet edecektir. Birkaç farklı noktada iş toplantınız olduğu durumlarda araçlarımız sizleri dilediğiniz konuma ulaştırıyor ve bir sonraki konuma ulaştırmak için kapıda bekliyor.

yourwishtourism, Araç Kiralama Firması olmasının yanı sıra, imajınızı çok daha yükseklere taşımayı hedefleyen özverili bir ekipten oluşmaktadır.

Genel itibariyle sizlerden gelen sorular ve bizim öngörerek eklediğimiz sorular bu şekildedir.

Yukarıda belirtilen konular haricindeki tüm sorular ve merak ettiklerinizi anasayfada bulunan mail veya arama yoluyla bizlere iletmeniz yeterlidir.

NEDEN BİZ?

GÜVENİLİR

Tüm Periyodik Kontrolleri Yetkili Servislerde Yapılan Güvenli Araçlar

KONFORLU HİZMET GARANTİSİ

Yılların Tecrübesi İle Konforlu Hizmet Garantisi

ÇÖZÜM ODAKLI

Hizmet Bitimine Kadar Tüm Problemlere Çözüm Bulunuyor

UZMAN KADRO

Mesleki Tüm Belgeleri Eksiksiz Profesyonel Şoför Kadrosu

SAĞLIK ÖNCELİĞİ

Tüm Hizmetlerin Ardından Dezenfekte Edilen Araçlar

7/24 ULAŞILABİLİR FİRMA

Hizmetlerimiz İçin 7/24 Ulaşabilir

EKONOMİK

Bir Çok Transfer Firmasına Göre Daha Ekonomik ve Daha Bakımlı Araçlar

GİZLİLİK

Firmamızla Paylaştığınız Program ve Bilgiler Tamamıyla Gizli Tutulur

ÖNCELİKLİ HEDEF

yourwistourism Her Şeyden Önce Müşteri Memnuniyetini Hedeflemektedir

Open chat
WhatsApp