Şehirler arası Vip Tur ve Gezi Kiralama

Tatil amacıyla Türkiye’ye gelen yabancı veya yurtdışında yasaşayan yerli turistler, ülkemize gelirken hayal ettikleri ve diledikleri seyahat ve gezi çizelgesini önceden hazırlamakta ve bu plan doğrultusunda sorun yaşamadan tatil yapmayı talep etmektedirler. Ancak doğru hizmeti vermeyen,yeterli tecrübeye sahip olmayan, misafir memnuniyetinden önce ekonomik kazanımları baz alan firma veya kişilere denk gelerek, birçok olumsuz durumla karşılaşan, büyük bir hayal kırıklığıyla ve talihsizliklerle dolu, ziyan olan kötü bir tatil tecrübesi edinen binlerce turistin sayısı ve kötü hikayeleri göz ardı edilemez bir durum.

Firma olarak sizlerin rüya gibi bir tatil deneyimi yaşamasını ve evinize döndüğünüz zaman, aklınızda Türkiye ile ilgili sadece güzel hikayeler kalmasını hedefliyoruz. yourwishtourism, sizlere sadece güzel hikayeleri ve bir sonraki yıl yapacağınız tatil için sabırsızlanmayı taahhüt ediyor.

İster İstanbul, isterseniz Türkiye’nin herhangi bir şehrinden rüya gibi bir gezintiye start verebilirsiniz. Özel olarak tasarlanan ve sizler için ayrıca özenilerek dizayn edilen Mercedes VİTO VİP araçlarla seyahat etmek ise konfor ve prestij açısından sizler için vazgeçilmez bir alışkanlık olacaktır. İnternet ortamında çözmeniz gereken işleriniz için de her an online olabilmeniz açısından araç içi Wifi özelliği sayesinde, tatil yaparken de işleriniz aksamayacaktır.

Her an sizlere ne kadar özel olduğunuzu hatırlatmayı amaçlayan yourwishtourism, sizleri dilediğiniz şehirden ve kapınızdan alıyor, gezmek istediğiniz her yer için sizlere rehberlik ve eşlik ediyor.

Günlük, haftalık veya aylık olarak planladığınız tüm gezileriniz için yourwishtourism personeli, konaklama dahil olarak talep ettğiniz hizmetlerde de her an yakınınızda olacaktır. Akşam yemeğini bir şehirde, sabah kahvaltısını ise başka bir şehirde yapmayı sadece dilemeniz yeterli. yourwishtourism şehirden şehire her an sizlere hizmet edecektir.

Yanlızca sizin dilediğiniz ve belirlediğiniz tatil planını yourwishtourism ile paylaştıktan sonra sadece arkanıza yaslanın, sevdiğiniz müzik eşliğinde yourwishtourism ‘in size sunduğu konforlu seyahatin tadını çıkarmaya bakın.

Rüya gibi bir tatil ve gezi deneyimi için yourwishtourism‘i tercih etmeniz yeterli.

Siz Yeter Ki Dileyin;  yourwishtourism sizin için gerçekleştirsin…

NEDEN BİZ?

GÜVENİLİR

Tüm Periyodik Kontrolleri Yetkili Servislerde Yapılan Güvenli Araçlar

KONFORLU HİZMET GARANTİSİ

Yılların Tecrübesi İle Konforlu Hizmet Garantisi

ÇÖZÜM ODAKLI

Hizmet Bitimine Kadar Tüm Problemlere Çözüm Bulunuyor

UZMAN KADRO

Mesleki Tüm Belgeleri Eksiksiz Profesyonel Şoför Kadrosu

SAĞLIK ÖNCELİĞİ

Tüm Hizmetlerin Ardından Dezenfekte Edilen Araçlar

7/24 ULAŞILABİLİR FİRMA

Hizmetlerimiz İçin 7/24 Ulaşabilir

EKONOMİK

Bir Çok Transfer Firmasına Göre Daha Ekonomik ve Daha Bakımlı Araçlar

GİZLİLİK

Firmamızla Paylaştığınız Program ve Bilgiler Tamamıyla Gizli Tutulur

ÖNCELİKLİ HEDEF

yourwistourism Her Şeyden Önce Müşteri Memnuniyetini Hedeflemektedir

Open chat
WhatsApp