Şehirler arası Vip Araç Kiralama ve Transfer

Tatil, turizm veya iş amacıyla şehirler arası yolculuklarda hava, deniz ve karayolu ulaşım hizmetleri hayatınızda önemli bir yere sahiptir. Seyahat edeceğiniz yere ulaşmak için karayolunu tercih ettiğiniz durumlarda, Özel olarak tasarlanmış Mercedes VİTO VİP araçlarımızla seyahat etmek, sizlere üst düzey konfor ve avantaj sağlamaktadır. Bunların yanı sıra yourwishtourism olarak sizlere taahhüt ettiğimiz ve sunmak istediğimiz hizmet, yurt içi şehirler arası seyahatlerinizde havayolundan daha fazla tercih etmek istemeniz açısından da pek çok ayrıntı içermektedir.

Firma olarak en öncelikli prensibimiz, tam olarak dilediğiniz seyahat deneyimini sizlere sunabilmektir. Bu doğrultuda gerçekleştirdiğimiz yüzlerce transferle, siz değerli misafirlerimizin dilediği şekilde konforlu bir seyahat deneyimi edinmesi açısından, tecrübelerimiz her geçen gün artmakta ve en iyi hizmeti sunabilmek için var gücümüzle çalışmaktayız.

Yapısı ve tasarımı itibariyle doğal haliyle bile ilgi çekici olan Mercedes Vito VİP araçlarımız, siz değerli misafirlerimiz için düşünülen şık dokunuşlar ve lüks iç tasarımıyla neredeyse mükemmel bir seyahat deneyimi sunuyor. Periyodik bakımları titiz bir şekilde takip edilen ve her seyahatten önce dezenfekte edilen araçlarımız, güven ve hijyen konusunda da sizlerden tam not almaya hazır.

Uzun yolculuklarınızda sizleri yoran ve vakit kaybettiren tüm etkenler yourwishtourism tarafından ortadan kaldırılıyor.  Sizin belirlediğiniz program dahilinde araçlarımız sizleri kapınızdan alıyor, siz elektronik ve ayarlanabilir koltuğunuzu konforunuza göre ayarlarken, valizleriniz Sürücü tarafından bagaja yerleştiriliyor. Yolculuk boyunca wifi, televizyon, ayarlanabilir klima ve havalandırma, Bluetooth bağlantı özelliği gibi sizin için tasarlanan tüm donanımlar, konforunuzu sağlayarak size eşlik ediyor.Yolculuk boyunca dilediğiniz yerde, dilediğiniz kadar mola verme imkanına sahip olmanız da seyahatinizi çok daha kolay ve keyifli geçirmeniz açısından önemli bir etken olacaktır. Yolculuk sizin belirlediğiniz yerde sonuçlanırken, evinizin kapısından gideceğiniz konuma kadar valizlere bile elinizi sürmeden, yorulmadan, trafik stresi

yaşamadan, dilediğiniz gibi bir yolculuk yapmış olmanın size kazandırdığı tüm olumlu etkenlerin farkına çoktan varmış olacaksınız. Tamamıyla sizin dilediğiniz, keyifli, konforlu, sorunsuz bir seyahat deneyimi için yourwishtourism’ i tercih etmeniz yeterli. Siz Yeter Ki Dileyin; yourwishtourism sizin için gerçekleştirsin…

Not: Araçlarımız konusunda merak ettiğiniz tüm ayrıntı ve araç görsellerine, ana sayfamızda bulunan araçlarımız kısmından ulaşıp inceleyebilirsiniz.

NEDEN BİZ?

GÜVENİLİR

Tüm Periyodik Kontrolleri Yetkili Servislerde Yapılan Güvenli Araçlar

KONFORLU HİZMET GARANTİSİ

Yılların Tecrübesi İle Konforlu Hizmet Garantisi

ÇÖZÜM ODAKLI

Hizmet Bitimine Kadar Tüm Problemlere Çözüm Bulunuyor

UZMAN KADRO

Mesleki Tüm Belgeleri Eksiksiz Profesyonel Şoför Kadrosu

SAĞLIK ÖNCELİĞİ

Tüm Hizmetlerin Ardından Dezenfekte Edilen Araçlar

7/24 ULAŞILABİLİR FİRMA

Hizmetlerimiz İçin 7/24 Ulaşabilir

EKONOMİK

Bir Çok Transfer Firmasına Göre Daha Ekonomik ve Daha Bakımlı Araçlar

GİZLİLİK

Firmamızla Paylaştığınız Program ve Bilgiler Tamamıyla Gizli Tutulur

ÖNCELİKLİ HEDEF

yourwistourism Her Şeyden Önce Müşteri Memnuniyetini Hedeflemektedir

Open chat
WhatsApp