Rehberli ve Hostesli Vip Araç Kiralama

Yurt dışı ve şehir dışından ticari veya seyahat amacıyla gelen özel misafirleriniz sizler için çok kıymetli. Havalimanında karşılama, otele güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşımlarını sağlama, misafir memnuniyetini sağlama, zamanında şirketinize transferlerini sağlama gibi konuları takip edebilmeniz için, ayrıntılı organizasyon gerektirecek , en ufak bir aksaklıkta ilk intibada olumsuz durumlar  doğuracak ve yanı sıra yoğun bir telefon trafiğiyle vakit kaybetmenize  sebep olacak stresli bir süreç sizin için kaçınılmaz olacaktır. Tüm bu olumsuz durumları kolaylıkla çözümleyebilmeniz yourwishtourism ile  artık çok kolay.

Tek yapmanız gereken , karşılanması ve transferinin yapılması gereken misafirinizin bilgilerini bizimle paylaşmak. Günlük, haftalık veya aylık programlarınızda, misafirinizin isim soyisim bilgisini, alandan alınacağı tarih ve saati, uçuş bilgilerini, daha önce hazırlanmış olan günlük programınızı bizimle WhatsApp veya Mail yoluyla paylaşmanız yeterli. Firmamızla paylaşılan tüm bilgi ve programınız büyük bir titizlikle gizli tutulacaktır.

Misafirlerinize eşlik etmesini istediğiniz Rehber, Hostes ve Özel Koruma da yourwishtourism tarafından temin ediliyor. Prestijiniz açısından her ayrıntıyı sizler için düşünen firmamız,siz değerli misafirlerimize üst düzey bir hizmet vermeyi amaçlıyor.

Gerek iş amaçlı, gerekse özel misafirleriniz için araçta bulunmasını istediğiniz atıştırmalık ve meşrubatları bizlerden talep etmeniz yeterli. Rezervasyon tarihinden minimum 12 saat öncesinde istediğiniz ikramlıkların listesini bizimle paylaşmanız durumunda sizler için temin edip araçta bulunduruyoruz. Misafirinize ikram etmek istediğiniz yiyecek, meşrubat ve alkollü içecekleri, dilerseniz içki kadehi ve çiçek de dahil  sizler için temin edip araçta bulunduruyor ve tam istediğiniz ortamı size vakit kaybettirmeden sağlıyoruz.Alınan ikramlıklar fişleriyle beraber hizmet bedeline ek ücret olarak yansıtılacaktır. Siz değerli misafirlerimiz programını gözden geçirirken, yourwishtourism vakit kaybına sebep olacak bu gibi durumlarda da taleplerinizi karşılıyor. Baştan sona en iyi şekilde temsil edileceğiniz yüksek prestijli bir hizmet için yourwishtourism’ i tercih etmeniz yeterli. Siz Yeter Ki Dileyin ;  yourwishtourism sizin için gerçekleştirsin…

NEDEN BİZ?

GÜVENİLİR

Tüm Periyodik Kontrolleri Yetkili Servislerde Yapılan Güvenli Araçlar

KONFORLU HİZMET GARANTİSİ

Yılların Tecrübesi İle Konforlu Hizmet Garantisi

ÇÖZÜM ODAKLI

Hizmet Bitimine Kadar Tüm Problemlere Çözüm Bulunuyor

UZMAN KADRO

Mesleki Tüm Belgeleri Eksiksiz Profesyonel Şoför Kadrosu

SAĞLIK ÖNCELİĞİ

Tüm Hizmetlerin Ardından Dezenfekte Edilen Araçlar

7/24 ULAŞILABİLİR FİRMA

Hizmetlerimiz İçin 7/24 Ulaşabilir

EKONOMİK

Bir Çok Transfer Firmasına Göre Daha Ekonomik ve Daha Bakımlı Araçlar

GİZLİLİK

Firmamızla Paylaştığınız Program ve Bilgiler Tamamıyla Gizli Tutulur

ÖNCELİKLİ HEDEF

yourwistourism Her Şeyden Önce Müşteri Memnuniyetini Hedeflemektedir

Open chat
WhatsApp