Özel Gün Vip Araç Kiralama ve Organizasyon

Sevdiklerinizi mutlu etmek adına planladığınız özel günlerinizde yourwishtourism işinizi kolaylaştırmak için yanınızda!

Evlilik teklifi, doğum günü sürprizi, romantik ortamda seyahat, arkadaşlarınıza yapmak istediğiniz şakalar ve dilediğiniz birçok konuda yourwishtourism sizlerle orgazine olarak plan ve direktifleriniz doğrultusunda tüm taleplerinizi karşılıyor.

Planladığınız özel gününüzü ve bizim sizler için ne yapabileceğimizi bizimle paylaşmanız yeterli. Yoğun iş temposu, günlük koşuşturmalar gibi durumlar, özel gününüzde tam olarak yapmak istediğiniz şeyi planlayıp gerçekleştirmeniz açısından sizlere vakit kaybettirecektir. Yeterince vaktiniz olmaması durumunda olumsuz durumlarla ve aksaklıklarla karşılaşmanız kaçınılmaz oluyor. yourwishtourism, bu noktada sizlere vakit kaybı oluşturacak, aksaklık ve olumsuz durumlara sebep olacak konuları sizin adınıza planlayıp ortadan kaldırıyor.

Dilediğiniz özel gün için ihtiyacınız olan ekipman,içecek,süsleme,müzik vs gibi ihtiyaçlarınızı önceden bize bildirmeniz ve talep etmeniz durumunda sizler için temin ediyor ve hazırlıyoruz. Evlilik teklifini ele alacak olursak, partneriniz araca geldiği zaman sevdiği şarkı, gül yaprakları ve çiçekler, tv ekranında onun için hazırladığınız video veya görsel, onun için özel olarak alınmış içki kadehiyle karşılaştığında tam anlamıyla romantik bir başlangıç yapmış olacaksınız. Her şeyin hazır ve planlanmış olmasını dilemeniz yeterli. Firma olarak, öncelikli hedefimiz dilediğiniz ortamı sağlamak ve dilediğiniz hizmeti sizlere sunmaktır. İçeriği ne olursa olsun hayalini kurduğunuz özel günlerinizin üstesinden sorunsuz bir şekilde  gelmeniz yourwishtourism ile tahmin ettiğinizden çok daha kolay olacaktır.

Yıllar sonra bile aklınıza geldiğinde sadece güzel anıları hatırlayacağınız bir özel gün deneyimi için yourwishtourism ‘i tercih etmeniz yeterli.

Siz Yeter Ki Dileyin ;  yourwishtourism sizin için gerçekleştirsin…

NEDEN BİZ?

GÜVENİLİR

Tüm Periyodik Kontrolleri Yetkili Servislerde Yapılan Güvenli Araçlar

KONFORLU HİZMET GARANTİSİ

Yılların Tecrübesi İle Konforlu Hizmet Garantisi

ÇÖZÜM ODAKLI

Hizmet Bitimine Kadar Tüm Problemlere Çözüm Bulunuyor

UZMAN KADRO

Mesleki Tüm Belgeleri Eksiksiz Profesyonel Şoför Kadrosu

SAĞLIK ÖNCELİĞİ

Tüm Hizmetlerin Ardından Dezenfekte Edilen Araçlar

7/24 ULAŞILABİLİR FİRMA

Hizmetlerimiz İçin 7/24 Ulaşabilir

EKONOMİK

Bir Çok Transfer Firmasına Göre Daha Ekonomik ve Daha Bakımlı Araçlar

GİZLİLİK

Firmamızla Paylaştığınız Program ve Bilgiler Tamamıyla Gizli Tutulur

ÖNCELİKLİ HEDEF

yourwistourism Her Şeyden Önce Müşteri Memnuniyetini Hedeflemektedir

Open chat
WhatsApp