İstanbul İçi Vip Araç Kiralama ve Şehir Gezisi

İstanbul ‘ a turistik veya ticari amaçla gelen misafirlerimize tur hizmeti vermekte olan yourwistourism, sizlere unutulmaz bir İstanbul Gezisi sunmak için profesyonel kadrosuyla sizleri bekliyor!

Her şeyden önce misafir memnuniyetini hedefleyen firmamız, sizleri gün boyunca tekrar taksi bulma, araç bekleme, kötü niyetli kişilerle seyahat etme, alınan hizmetin çok daha üzerinde hizmet bedeli talep etme, araçta unutulan eşyayı bulamama gibi birçok olumsuz ve risk içeren durumdan kurtarıyor. Sizler için her ayrıntıyı düşünen yourwishtourism; sizler sadece gezinin tadını çıkarırken tüm olumsuz durumları ortadan kaldırarak sizden uzak tutuyor.

İstanbul ‘ da nerelere gidebiliriz, hangi restoran hijyenik ve tercih edilebilir, hangi otel şehre daha yakın, en çok nereler görmeye değer gibi birçok soru  yourwishtourism tarafından en verimli şekilde cevaplanıyor.

İster günlük, ister haftalık veya aylık hizmet taleplerinizde, araç içi havalandırma, konforunuza göre ayarlanabilir koltuklar, araç içi buzdolabı, araç içi Wifi, TV, Bluetooth bağlantı özelliği, ön ve arka ayrı ses sistemi, ara bölme donanımı, geniş bagaj hacmi gibi sizlerin birçok isteğine göre tasarlanmış Mercedes Vito VİP araçlarımız sizlere lüks ve konforlu bir İstanbul Gezisi deneyimi yaşatmak için siz dilediğiniz an kapınızda olsun.

Üstün özelliklerle donatılmış araçlarımız ve tecrübeli şoför kadromuz, sizleri kapınızdan alıyor, dilediğiniz her yere götürüyor, vakit geçirdiğiniz her yerde sizleri hazır bir şekilde bekliyor, danışmak istediğiniz her konuda sizinle tecrübe ve önerilerini paylaşıyor. Seyahat süreniz boyunca size eşlik edecek olan şoför kadromuz, talepleriniz doğrultusunda size en iyi hizmeti sunmak için maksimum özveride bulunacaktır.

Rüya Gibi Bir İstanbul Gezisi için yourwishtourism ‘i tercih etmeniz yeterli.

Siz Yeter Ki Dileyin ;  yourwishtourism sizin için gerçekleştirsin…

NEDEN BİZ?

GÜVENİLİR

Tüm Periyodik Kontrolleri Yetkili Servislerde Yapılan Güvenli Araçlar

KONFORLU HİZMET GARANTİSİ

Yılların Tecrübesi İle Konforlu Hizmet Garantisi

ÇÖZÜM ODAKLI

Hizmet Bitimine Kadar Tüm Problemlere Çözüm Bulunuyor

UZMAN KADRO

Mesleki Tüm Belgeleri Eksiksiz Profesyonel Şoför Kadrosu

SAĞLIK ÖNCELİĞİ

Tüm Hizmetlerin Ardından Dezenfekte Edilen Araçlar

7/24 ULAŞILABİLİR FİRMA

Hizmetlerimiz İçin 7/24 Ulaşabilir

EKONOMİK

Bir Çok Transfer Firmasına Göre Daha Ekonomik ve Daha Bakımlı Araçlar

GİZLİLİK

Firmamızla Paylaştığınız Program ve Bilgiler Tamamıyla Gizli Tutulur

ÖNCELİKLİ HEDEF

yourwistourism Her Şeyden Önce Müşteri Memnuniyetini Hedeflemektedir

Open chat
WhatsApp