Havalimanı Karşılama ve Vip Araç Kiralama

Yurt içi veya yurt dışı seyahatlerinde İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanına iniş yapıldıktan sonra sizleri yorucu bir süreç beklemekte olacaktır. İstanbul’a seyahat veya iş amaçlı gelen misafirler bagaj taşıma, havalimanında doğru bir şekilde karşılanma, güvenilir bir transfer aracı bulma ve buna benzer birçok konuda çok ciddi problem ve aksaklıklar yaşamaktadır. Uzun ve yorucu bir uçak yolculuğunun ardından tüm bu olumsuz durumlar da eklenince, seyahat süreci gelen misafir için adeta kötü bir başlangıca dönüşmekte.  yourwishtourism olarak tüm bu olumsuzlukları ortadan kaldırmak ve seyahatinizi keyifli bir hale getirmek için gerekli her şeyi organize eden profesyonel bir ekibe sahibiz. Yılların bizlere kazandırdığı tecrübe ve hizmet verdiğimiz binlerce misafir sayesinde, sizlerin tam olarak hangi durumlardan memnun kalıp kalmayacağınızı gözlemlemiş olup, tüm olumsuzlukları ortadan kaldırarak profesyonel bir hizmet prensibiyle çalışmaktayız.

Sizin, ailenizin veya misafirlerinizin karşılama hizmetini üstleniyoruz. Sizlerin bize verdiği uçuş bilgisi, tarihi ve saati doğrultusunda, karşılanacak olan misafirin İsim Bilgilerini Karşılama Hizmeti veren ekip arkadaşlarımıza iletiyoruz.

Alanda herhangi bir aksaklık yaşanmaması için Misafir ve Karşılama personeli arasında iletişim bilgileri üzerinden kontak kuruyoruz. Misafir yolcu, pasaport ve bagaj işlemlerini tamamladıktan sonra çıkış bölümüne ilerleyince karşılama kodu veya isim bilgisiyle karşılaşıyor.

Karşılama personeli alanda beklemekte olan misafir için tahsis edilen araç şoförüne, misafirle buluşup araca doğru geldiklerinin bilgisini iletiyor ve araç şoförü karşılamacı personelin bildirdiği çıkış kapısına geçip aracı seyahate hazır hale getiriyor,  Karşılama personeli misafirle buluştuğu andan araca ulaşana kadar misafire eşlik ediyor ve bagajlara yardımcı oluyor. Misafir araca ulaştıktan sonra araç şoförü misafirin gitmek istediği konuma güvenli ve konforlu bir şekilde ulaştırıyor. Misafir gitmek istediği konuma ulaşınca, araç şoförü ev veya otelin kapısına kadar bagajlara yardımcı oluyor ve böylelikle yolculuk misafirimiz için sorunsuz ve keyifli bir şekilde tamamlanmış oluyor.

Kendinizi olduğunuzdan çok daha özel hissetmek ve tüm bu kolaylıkları tecrübe edinmek için yourwishtourism ‘ i tercih etmeniz yeterli.

Siz yeter ki dileyin; yourwishtourism sizin için gerçekleştirsin…

NEDEN BİZ?

GÜVENİLİR

Tüm Periyodik Kontrolleri Yetkili Servislerde Yapılan Güvenli Araçlar

KONFORLU HİZMET GARANTİSİ

Yılların Tecrübesi İle Konforlu Hizmet Garantisi

ÇÖZÜM ODAKLI

Hizmet Bitimine Kadar Tüm Problemlere Çözüm Bulunuyor

UZMAN KADRO

Mesleki Tüm Belgeleri Eksiksiz Profesyonel Şoför Kadrosu

SAĞLIK ÖNCELİĞİ

Tüm Hizmetlerin Ardından Dezenfekte Edilen Araçlar

7/24 ULAŞILABİLİR FİRMA

Hizmetlerimiz İçin 7/24 Ulaşabilir

EKONOMİK

Bir Çok Transfer Firmasına Göre Daha Ekonomik ve Daha Bakımlı Araçlar

GİZLİLİK

Firmamızla Paylaştığınız Program ve Bilgiler Tamamıyla Gizli Tutulur

ÖNCELİKLİ HEDEF

yourwistourism Her Şeyden Önce Müşteri Memnuniyetini Hedeflemektedir

Open chat
WhatsApp