Hakkımızda

2016 Yılından itibaren Turizm kapsamında birçok şirketle entegre ve organize şekilde çalışan yourwishtourism, 2020 yılından itibaren genişletilmiş filo ve kadrosuyla hizmet vermeye devam etmektedir. VİP minibüs ve araç kiralama şirketi olan Firmamızın vizyonu;  Tecrübeli, dinamik, genç ve profesyonel kadrosuyla misafirlerimize en iyi ve en uygun hizmeti sunmaktır.

Firmamızın İstanbul’da bir çok hotel ve acenta ile işbirliği bulunmaktadır. Aynı zamanda hizmet alacağınız araçlar, Tursab belgesine sahip olup, faaliyetlerini İstanbul Büyük Şehir Belediyesi Ulaşım Amirliği izni ile yürütmektedir. Firmamız Havalimanı transferleri, tur organizasyonları, noktadan noktaya taşımacılık, şehirler arası VİP minibüs kiralama, şoförlü minibüs kiralama gibi hizmetler vermektedir.

Yılların kazandırdığı tecrübe ve geniş sektörel portföyü ile en iyi hizmeti sunmayı öncelikli amaç edinen yourwistourism, siz değerli misafirleri alanında en donanımlı ve konforlu araçlar, en profesyonel şoför kadrosu,en iyi restoran, en iyi hotel ve turizm sektörü alanında talep ettiğiniz tüm konularda en iyi hizmeti sunan firmalarla buluşturuyor.

Binlerce transfer ve yüzlerce seyahat tecrübesine sahip olan yourwishtourism, güleryüzlü uzman kadrosunu ve araç filosunu günden güne genişleterek, önümüzdeki yıllarda piyasada bilinen en iyi ve en büyük VİP ARAÇ KİRALAMA firmalarından biri olmayı hedefliyor ve bu bağlamda var gücüyle çalışıyor.

NEDEN BİZ?

GÜVENİLİR

Tüm Periyodik Kontrolleri Yetkili Servislerde Yapılan Güvenli Araçlar

KONFORLU HİZMET GARANTİSİ

Yılların Tecrübesi İle Konforlu Hizmet Garantisi

ÇÖZÜM ODAKLI

Hizmet Bitimine Kadar Tüm Problemlere Çözüm Bulunuyor

UZMAN KADRO

Mesleki Tüm Belgeleri Eksiksiz Profesyonel Şoför Kadrosu

SAĞLIK ÖNCELİĞİ

Tüm Hizmetlerin Ardından Dezenfekte Edilen Araçlar

7/24 ULAŞILABİLİR FİRMA

Hizmetlerimiz İçin 7/24 Ulaşabilir

EKONOMİK

Bir Çok Transfer Firmasına Göre Daha Ekonomik ve Daha Bakımlı Araçlar

GİZLİLİK

Firmamızla Paylaştığınız Program ve Bilgiler Tamamıyla Gizli Tutulur

ÖNCELİKLİ HEDEF

yourwistourism Her Şeyden Önce Müşteri Memnuniyetini Hedeflemektedir

Open chat
WhatsApp