Gelin Arabası Şoförlü Vip Araç Kiralama

gelin-arabasi-soforlu-vip-arac-kiralama-1
gelinarabasi-2021-4
gelin-arabasi-soforlu-vip-arac-kiralama-2

En mutlu gününüzde yourwishtourism tüm tecrübe ve özverisiyle yanınızda. Firma olarak birçok düğüne Gelin arabası Hizmeti vermiş bulunmaktayız. Edindiğimiz tecrübeler, bizlere bir düğün gününde gelin arabasından beklenen tüm talepleri karşılamak için gerekli tüm detayları öğrenme şansı kazandırdı.

Sizler için özel olarak tasarlanmış Mercedes VİTO VİP araçlarımız, birçok donanımının yanı sıra, düğün gününüzde sizleri meşgul edecek ve vakit kaybettirecek ayrıntılardan kurtulmanız açısından da tercih edilebilirliği oldukça yüksek özelliklere sahip.

Sizlerden önce, gelin arabası olarak küçük otomobilleri kullanan ve birçok problemle karşılaşan arkadaşlarınızın aksine, çok daha rahat ve sorunsuz bir düğün tecrübesi edinmek tamamen sizin elinizde. Geniş ve yüksek tavanlı arka bölümü sayesinde, gelinliğinizle zorlanmadan araca giriş çıkış sağlayabilir, rahatlıkla seyahat edebilirsiniz.

Geniş bagaj hacmine sahip Mercedes VİTO VİP araçlarımız, eşyalarınız konusunda da sizlere büyük kolaylık sağlıyor. Düğün için hazırlanan nikah şekerleri, yedek kıyafetleriniz, damatlık, gelinlik, dış çekim ekipmanları,  balayı için hazırladığınız valiz ve buna benzer eşyalarınızın tamamını tek bir yerde toplamak, bu yoğun ve stresli gününüzde sizlere göz ardı edilemez bir vakit kazandırırken, hesap edilemeyen aksaklıklar konusunda da büyük avantaj sağlayacaktır.

İsteğinize göre sizler için araçları dilediğiniz gibi süsletiyoruz. Hizmet almak istediğiniz gün için tek yapmanız gereken, daha önceden belirlemiş olduğunuz planla düğün günü programınızı bizimle paylaşmak. Firmamızla bu bilgileri paylaştıktan sonra, düğün günü dilediğiniz yerde, dilediğiniz saatte gelin arabası süslenmiş bir şekilde hazır bulunacaktır. Gelin Hanım ve Damat Beyi eşyalarıyla beraber adreslerinden alan araç şoförü, gelin ve damadı kuaförlerine bırakıyor, dış çekim için belirlenen mekana ulaştırıyor, kuaför ve hazırlanma süreçleri gibi tüm aşamalarda araç sizleri kapınızda bekliyor olacaktır. Gün boyunca tüm taleplerinizi eksiksiz bir şekilde yerine getirmek için maksimum çabayı sarf eden yourwishtourism düğün bitene ve evinize ulaşana kadar sizlere hizmet vermeye devam edecektir.

Hayal ettiğiniz Gelin Arabası Eşliğinde Rüya Gibi Ve Kusursuz Bir Düğün Deneyimi için yourwistourism’i tercih etmeniz yeterli…

Siz Yeter Ki Dileyin ;  yourwishtourism sizin için gerçekleştirsin…

gelinarabasi-2021-2
gelinarabasi-2021-1
gelin-arabasi-soforlu-vip-arac-kiralama-4
gelin-arabasi-soforlu-vip-arac-kiralama-5
gelinarabasi-2021-3

NEDEN BİZ?

GÜVENİLİR

Tüm Periyodik Kontrolleri Yetkili Servislerde Yapılan Güvenli Araçlar

KONFORLU HİZMET GARANTİSİ

Yılların Tecrübesi İle Konforlu Hizmet Garantisi

ÇÖZÜM ODAKLI

Hizmet Bitimine Kadar Tüm Problemlere Çözüm Bulunuyor

UZMAN KADRO

Mesleki Tüm Belgeleri Eksiksiz Profesyonel Şoför Kadrosu

SAĞLIK ÖNCELİĞİ

Tüm Hizmetlerin Ardından Dezenfekte Edilen Araçlar

7/24 ULAŞILABİLİR FİRMA

Hizmetlerimiz İçin 7/24 Ulaşabilir

EKONOMİK

Bir Çok Transfer Firmasına Göre Daha Ekonomik ve Daha Bakımlı Araçlar

GİZLİLİK

Firmamızla Paylaştığınız Program ve Bilgiler Tamamıyla Gizli Tutulur

ÖNCELİKLİ HEDEF

yourwistourism Her Şeyden Önce Müşteri Memnuniyetini Hedeflemektedir

Open chat
WhatsApp