Business Vip Araç Kiralama

Firma olarak birçok şirketin misafirlerine eşlik etmiş ve şirketlerin talepleri doğrultusunda, sizlerin tam anlamıyla beklentinizi karşılamak üzere pek çok tecrübe edinmiş bulunuyoruz.

Yurt dışı veya şehir dışından ticari amaçla gelen misafirleriniz sizler için çok kıymetli. Havalimanında karşılama, otele güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşımlarını sağlama, misafir memnuniyetini sağlama, zamanında şirketinize transferlerini sağlama gibi konuları takip edebilmeniz için, ayrıntılı organizasyon gerektirecek , en ufak bir aksaklıkta ilk intibada olumsuz durumlar  doğuracak ve yanı sıra yoğun bir telefon trafiğiyle vakit kaybetmenize  sebep olacak stresli bir süreç sizin için kaçınılmaz olacaktır. Tüm bu olumsuz durumları kolaylıkla çözümleyebilmeniz yourwishtourism ile  artık çok kolay.

Tek yapmanız gereken , karşılanması ve transferinin yapılması gereken misafirinizin bilgilerini bizimle paylaşmak. Günlük, haftalık veya aylık programlarınızda, misafirinizin isim soyisim bilgisini, alandan alınacağı tarih ve saati, uçuş bilgilerini, daha önce hazırlanmış olan günlük programınızı bizimle WhatsApp veya Mail yoluyla paylaşmanız yeterli. Firmamızla paylaşılan tüm bilgi ve programınız büyük bir titizlikle gizli tutulacaktır.

Gerek iş amaçlı, gerekse özel misafirleriniz için araçta bulunmasını istediğiniz atıştırmalık ve meşrubatları bizlerden talep etmeniz yeterli. Rezervasyon tarihinden minimum 12 saat öncesinde istediğiniz ikramlıkların listesini bizimle paylaşmanız durumunda sizler için temin edip araçta bulunduruyoruz. Misafirinize ikram etmek istediğiniz yiyecek, meşrubat ve alkollü içecekleri, dilerseniz içki kadehi ve çiçek de dahil  sizler için temin edip araçta bulunduruyor ve tam istediğiniz ortamı size vakit kaybettirmeden sağlıyoruz.Alınan ikramlıklar fişleriyle beraber hizmet bedeline ek ücret olarak yansıtılacaktır.Ayrıca yine misafirlerimizin istekleri doğrultusunda rehber, özel koruma ya da hostes aracımızda misafirlerimize eşlik edebilir.  Siz değerli misafirlerimiz programını gözden geçirirken, yourwishtourism vakit kaybına sebep olacak bu gibi durumlarda da taleplerinizi karşılıyor.

Programı bize ilettikten sonra tüm bu yoğun ve stresli durumlardan uzak, içiniz rahat bir şekilde toplantınıza hazırlanıp, sunumlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Siz sadece işinize odaklanırken, yourwishtourism misafirlerinizi özel olarak tasarlanmış olan Mercedes Ultra VİP araçlarımızla karşılasın, bagajlarına yardımcı olsun, konforlu ve güvenli bir şekilde konaklama yerine veya şirketinize ulaştırsın. Firmamız sizi en iyi şekilde temsil ederken , ilk intiba açısından harika bir başlangıç yapmış olacaksınız.

Not:  Misafir karşılama konusunda merak ettiğiniz tüm ayrıntıları ana sayfada bulunan Havalimanı Karşılama Hizmeti kısmından inceleyebilirsiniz.

Baştan sona en iyi şekilde temsil edileceğiniz Business bir hizmet için yourwishtourism’ i tercih etmeniz yeterli.

Siz Yeter Ki Dileyin ;  yourwishtourism sizin için gerçekleştirsin…

NEDEN BİZ?

GÜVENİLİR

Tüm Periyodik Kontrolleri Yetkili Servislerde Yapılan Güvenli Araçlar

KONFORLU HİZMET GARANTİSİ

Yılların Tecrübesi İle Konforlu Hizmet Garantisi

ÇÖZÜM ODAKLI

Hizmet Bitimine Kadar Tüm Problemlere Çözüm Bulunuyor

UZMAN KADRO

Mesleki Tüm Belgeleri Eksiksiz Profesyonel Şoför Kadrosu

SAĞLIK ÖNCELİĞİ

Tüm Hizmetlerin Ardından Dezenfekte Edilen Araçlar

7/24 ULAŞILABİLİR FİRMA

Hizmetlerimiz İçin 7/24 Ulaşabilir

EKONOMİK

Bir Çok Transfer Firmasına Göre Daha Ekonomik ve Daha Bakımlı Araçlar

GİZLİLİK

Firmamızla Paylaştığınız Program ve Bilgiler Tamamıyla Gizli Tutulur

ÖNCELİKLİ HEDEF

yourwistourism Her Şeyden Önce Müşteri Memnuniyetini Hedeflemektedir

Open chat
WhatsApp